הטיפול שלי למגרנה, סיפור אישי

מגרנה! מחלה או סימפטום?

אני יודע שכל אחד הוא סיפור בפני עצמו ואינני משווה בין מקרים, יש הרבה סיבות אפשריות למגרנות וגורמים שיכולים להשפיע, החל מלחץ, חוסר בשינה, המחזור ההורמונאלי, הצטברות רעלים בגוף ועד לתזונה לקויה. כאן אני אציג את הסיפור האישי שלי, שיכול להתאים לרבים מהסובלים גם מתופעה זו.

מאז שאני זוכר את עצמי סבלתי ממגרנות. היה לי ממוצע של מגרנה אחת לשבוע-שבוע וחצי, עד כמה שזה לא נשמע נוח לחיות כך, היום אני שמח שלא הכרתי את הפתרון שמיד אספר לכם עליו.

במהלך הילדות שלי הרופא הפנה אותי לאין ספור בדיקות, כולל בדיקת CT מוח (קרינה מיותרת) ולא נמצא שום דבר. למרות שהרופא ציין שהבעיה שלי היא במוח, הרי בזמן מגרנה "מתפוצץ" לי המוח מבפנים והרפואה מסבירה שזה קורה בעקבות התרחבות של כלי הדם במוח, ואכן זה מרגיש כך, אבל למה זה קורה? מה הטריגר? לרפואה כמובן שאין כאן הסברים!

בזמן לימודי האוסטאופתיה הגעתי להבנה, שבעיות העיכול שלי (עצירות בעיקר) הן הגורם העיקרי שלי למגרנות.
כאשר היציאות שלי היו תקינות (אחת ביום לפחות) לא היו לי מגרנות למספר שבועות. היום יש לי מגרנה פעם ב- 3 חודשים, בתדירות כזו אפשר לנהל אורח חיים תקין.

בזכות העובדה הזו התחלתי במסע שממשיך עד היום בחיפוש אחר אורח החיים האידאלי במניעת מחלות ורעלים בגופנו וכך הגעתי לתזונה שלי היום שהיא:
תזונה מבוססת צומח, בהשראת דר' מייקל גרגר, רופא אמיתי, בכל רמ"ח איבריו.
התזונה שלי נטולת מזון מעובד כמעט לחלוטין, לא תמצאו בה מוצרי חלב בכלל!, בשר וביצים אחת למספר חודשים (מתו תקן "חי בריא"), ללא לחם (לפעמים לחם מחמצת כוסמין) הרבה ירקות ופירות (עדיפות לאורגניים) ופשוט כל מה שגדל מאמא אדמה ללא הגבלה.

הסיבה שאני שמח שלא הכרתי את הפתרון של דר' גרגר למגרנות לפני כן היא כי כך התאפשר לי לחקור ולשנות את כל אורח החיים שלי ואני בטוח שבעשייתי כך אני מונע מעצמי שלל מחלות נוספות. המגרנה היתה רק סיפמטום, ואני שמח שטיפלתי בשורש הבעיה.

הפתרון שמציע דר' גרגר למגרנות:
1/8 כפית ג'ינג'ר טחון, במחקר שנערך הוא השיג תוצאות כמו של אימטרקס (אחת מהתרופות הנמכרות ביותר), ההבדל הוא שלג'ינגר אין תופעות לוואי והוא זול באופן משמעותי! והוא השפיע באותה מהירות ובאותה איכות כמו התרופה, מדהים, לא? בטוח אנסה זאת במגרה הבאה כשתהיה.
לצפיה בסרטון של דר' גרגר, לחצו כאן
ברור לי שעל התרופה הזאת לא תשמעו מהרופא שלכם, לכן אני משתף אתכם בידע מהרופא שלי!

ומה יש לאוסטאופתיה להציע במקביל לשינוי תזונתי ובאורח חיים? בטיפול האוסטאופתי אני מחזיר את האיזון לגוף ולמערכות לרבות ושיפור הזרימה הדמית בגולגולת והניקוז הורידי ממנה. מנסיוני כבר הצלחתי להעלים מגרנות עיקשות של שעות ואף ימים לפציינטים ובמרבית המקרים, ולשפר את איכות חייהם של אנשים רבים. במקרים מורכבים יותר לעיתים דרוש שינוי עמוק יותר, שינוי תזונה וניקוי רעלים מהגוף (בהמשך יעלה מאמר על נושא זה בפרט).

אז מה אתם חושבים? מגרנה, מחלה או סימפטום?
שתפו את המאמר אם הנכם מכירים מישהו שסובל מהתופעה.